close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

To je OBO

Partnerství – skutečná blízkost zákazníkům pro nás znamená, že radou i činem vždy pomůžeme tam, kde je to potřeba

  • Gallery

Blízkost zákazníkům a věrohodnost

Přívětivost, spolehlivost a kompetentnost jsou předpokladem přijetí ze strany zákazníků, naší věrohodnosti a trvalé spolupráce. Základem tohoto společenství vyznávajícího stejné hodnoty je důsledné zaměření naší firmy na přání a požadavky zákazníků. Těsné partnerství se zákazníky je pro nás na prvním místě. Abychom je optimalizovali, hledáme nové cesty.

Rady i činy

Jsme tu pro vás, když nás potřebujete. Máte dotazy týkající se našich výrobků? Potřebujete pomoc s montáží? Potřebujete podporu při návrhu složitých projektů? Naši zaměstnanci vám pomohou v jakékoli fázi projektu, bez ohledu na to, kde naši pomoc potřebujete. Neustálým vylepšováním podpory v libovolné fázi spolupráce pokládáme základní kámen skutečného partnerství.

Rychlost a spolehlivost

Díky optimálně nastaveným procesům a kvalitní logistice se výrobky OBO nacházejí vždy ve správný čas na správném místě, a to po celém světě. U rozsáhlých projektů nabízíme důkladnou podporu: od projektování až po montáž.