close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Semináře OBO

Semináře OBO

OBO semináře pro profesionály. Informace z první ruky.

Používání našich výrobků podporujeme nejen technickou podporou montážním pracovníkům, spoluprací s projektanty v AutoCAD, ale i organizací školení a seminářů zaměřených na jednotlivé elektroinstalační systémy OBO. Zajišťujeme tím přenos technických informací od profesionálů k profesionálům, tedy informací, jak efektivně a bezpečně pracovat s materiály OBO a jak uvádět novinky do praxe.
Pro tato školení a semináře je k dispozici komplexně vybavená učebna se vzorkovnou v Modleticích, sídle firmy, i naše regionální kanceláře v Brně a Ostravě. Pro naše partnery pořádáme ale také akce v jejich lokalitách s cílem naplnit firemní krédo - být k dispozici operativně a především vždy nablízku.
Programová nabídka školení a seminářů je stejně rozmanitá, jak široké je spektrum výrobků OBO. Projektanti i montážníci si mohou vybrat ze standardních programů, či sami navrhnout program vyhovující právě jejich specifickým potřebám.