close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Reference

AUDI Hungaria v Győru

  • Gallery Audi Hungaria in Győr
  • Gallery Audi Hungaria in Győr
Zdvojnásobení velikosti závodního areálu v Győru – za pomoci kabelových nosných systémů OBO

Audi dále významně prohlubuje své zastoupení v Maďarsku. Pobočka Audi Hungaria byla založena v roce 1993. Od té doby zde koncern vyrobil 20 milionů motorů a 535 tisíc automobilů, přičemž zaměstnává 6,5 tisíce odborných pracovníků. Položením druhého základního kamene 7. července 2011 započalo rozšiřování závodního areálu, v němž by se v budoucnu mělo každoročně vyrábět 125 tisíc automobilů, a to na celkovou výměru dvou milionů metrů čtverečních. 2 100 nových pracovních míst a investice v objemu asi 900 milionů eur – už tato čísla jasně prozrazují, o jak významný projekt se jedná. Rozšířením plochy hal o 340 tisíc metrů čtverečních dosáhne výměra maďarského závodního areálu Audi Hungaria celkem 3,7 milionu metrů čtverečních, což ho promění v kompletní automobilku.

Nové haly a budovy vybavila společnost OBO Bettermann kabelovými nosnými systémy v hodnotě téměř dvou milionů eur. Instalace byly realizovány v těchto novostavbách:

  • G60 lakovna
  • G50/53 karosárna
  • G80 montáž
  • G42 energetické centrum

K hladkému průběhu projektu výrazně přispěla vynikající spolupráce mezi maďarskými elektroinstalatéry, maďarskou prodejní společností OBO, německou mateřskou společností OBO a oddělením projektové a systémové techniky (PUS).
První dodávka proběhla v září 2011, přičemž do konce roku byl realizován obrat v přibližné výši milionu eur. V halách se mimo jiné nachází 21,5 kilometru kabelových žlabů pro velká rozpětí WKSG, 6,3 kilometru kabelových žebříků pro velká rozpětí WKLG a 2 500 kusů závěsů I.
Rozšiřování bylo dokončeno dle plánu koncem roku 2012, výroba se rozeběhla v polovině roku 2013.