close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Reference

Administrativní centrum u Staré opery, Frankfurt

  • Gallery Bürohaus an der Alten Oper
Použití protipožárního kanálu OBO Pyroline® Rapid v dvojité podlaze administrativních prostor

Dvacetipatrové „Administrativní centrum u Staré opery“ je pevnou veličinou na frankfurtském panoramatu, která se nachází na tom nejlepším místě – přímo v bankovní čtvrti. Z kancelářské budovy mají uživatelé ničím nerušený výhled na nejslavnější klasické stavební dílo Frankfurtu – Starou operu. Při sanaci hodnotných kancelářských ploch byly použity protipožární kanály OBO Pyroline® Rapid.

V rámci základní sanace budovy bylo v prosinci 2012 do dvojité podlahy kancelářských prostor uloženo 300 metrů kabelového kanálu OBO Pyroline® Rapid. Toto opatření výrazně snížilo požární zatížení v prostoru dvojité podlahy. Nebylo do ní tudíž nutné instalovat sprinklery, což mělo za následek velkou úsporu nákladů. Světlý vnitřní rozměr protipožárních kanálů OBO Pyroline® Rapid je téměř stejný jako vnější rozměr. Díky tomu nabízejí mimořádně velký prostor pro uložení vedení.