close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Strojírenství a výstavba zařízení

Kabelové nosné systémy

Heavy Metal

Rozměry, které vás podrží
Vodiče o velkém průřezu, rozsáhlé soubory kabelů, vysoká zatížení a velké vzdálenosti podepření vyžadují vysoce zatížitelné kabelové nosné systémy. Naše jedinečné portfolio výrobků zahrnuje kabelové žlaby, kabelové žebříky, stoupací trasy a systémy pro velká rozpětí v průmyslové kvalitě. Díky různým povrchům a materiálům je lze přesně přizpůsobit danému místu použití.
  • Gallery Heavy Metal
  • Gallery Heavy Metal
Naklapávací systémy Magic

Systémy naklapávacích kabelových žlabů
S jakou technikou co nejefektivněji sestavovat trvalé a spolehlivé spoje? Odpovědí společnosti OBO je rozsáhlý program Magic. Promyšlená a prakticky osvědčená spojovací technika umožňuje všechny důležité součásti systému, jako jsou žlaby a tvarové díly, spojovat pouhým naklapnutím.

Nové pojetí kabelových žlabů
Šíře sortimentu našich systémů kabelových žlabů na vás udělá dojem. Kromě univerzální řady RKS-Magic® s klasickou strukturou dna v nabídce najdete také zcela nově vyvinuté systémy SKS-Magic®, MKS-Magic® a IKS-Magic®. Díky nové patentované výrobní metodě vznikají kabelové žlaby s dosud nedosažitelnými vlastnostmi. Všechny systémy dodáváme v pásově zinkovaném provedení, v provedení žárově zinkovaném ponorem nebo ve variantě z ušlechtilé oceli.

Systémy naklapávacích mřížových žlabů
Nasadit, zaklapnout, hotovo. S patentovaným spojovacím systémem žlabů GR-Magic®, vyvinutým naší společností, sestavíte podélná spojení během několika málo sekund. Nepotřebujete nástroje ani spojky. Systémy GR-Magic® jsou co do stability a nosnosti zcela rovnocenné systémům s tradičními šroubovými spoji.

  • Gallery Rastbare Magic-Systeme
  • Gallery Rastbare Magic-Systeme
Přívod energie a dat ke strojům

Zařízení a stroje je nutné stacionárně nebo flexibilně zásobovat elektrickým proudem a daty. Se systémy OBO realizujete
nejrůznější formy přívodů, od pochozího systému přes motorové připojovací sloupy až po systém nosníků svítidel.
  • Gallery Energie- und Datenzufuhr für Maschinen
  • Gallery Energie- und Datenzufuhr für Maschinen
  • Gallery Energie- und Datenzufuhr für Maschinen
Robustní řešení pro každodenní náročnou praxi v průmyslu

Kompromisy u nás nehledejte
Průmyslové instalace jsou často vystaveny silnému namáhání vlhkostí, nečistotami a mechanickými vlivy. V našem sortimentu spojovací a upevňovací techniky najdete nejrůznější řešení pro použití v průmyslovém prostředí, s nimiž spolehlivě ochráníte kabely a vedení. Patří mezi ně odbočné krabice, vývodky, příchytky, trubky, třmenové příchytky, lišty a také robustní kabelové kanály z plastu nebo ocelového plechu.
  • Gallery Robuste Lösungen für den harten Industriealltag
  • Gallery Robuste Lösungen für den harten Industriealltag
  • Gallery Robuste Lösungen für den harten Industriealltag