close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Mobilita

Kabelové nosné systémy

Systémy mřížových kabelových žlabů a kabelových žlabů

Užívání a pohyb bez hranic
Moderní letiště a nádraží kombinují logistické prostory s nákupními a zážitkovými plochami. Funkce této vysoce komplexní infrastruktury udržuje v provozu neviditelná síť elektrických a datových vedení. Mezi největší výzvy patří bezpečné uložení velkého množství kabelů a vedení. Kabelové nosné systémy OBO nabízejí rozsáhlé spektrum řešení pro veškeré požadavky: od lehkých mřížových žlabů až po nejrůznější kabelové žlaby.

Maximální bezpečnost a ničím nerušený provoz
Společnost OBO patří mezi přední výrobce kabelových nosných systémů. Svou kompetenci a bohaté zkušenosti prokazuje v každodenní praxi. Naše výrobky
o různých rozměrech a s různými tloušťkami materiálu se snadno montují a plní nejnáročnější úlohy. Barevné varianty se v případě potřeby harmonicky začlení do jakéhokoli architektonického a designového řešení. Pro oblasti s mimořádnými požadavky je k dispozici jedinečný program výrobků z ušlechtilé oceli.

Stoupací žebříky, systémy kabelových žebříků a systémy pro velká rozpětí

Pro velké vzdálenosti a vysoké zatížení
Společnost OBO má ve výrobním programu kabelové nosné systémy i pro speciální úlohy. Systémy kabelových žebříků a systémy pro velká rozpětí slouží k překlenutí velkých vzdáleností a uložení kabelů o velké hmotnosti.

Vysoká únosnost
Systémy OBO se osvědčily v mnoha oblastech průmyslové a investiční výstavby. Výrobní program obsahuje varianty o různých rozměrech a s různými provedeními povrchu. OBO dále nabízí také rozsáhlé systémové příslušenství, jako jsou tvarové díly a upevňovací materiál.