close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Reference

Letiště Lipsko

  • Gallery Flughafen Leipzig
Společnost OBO Projekt- und Systemtechnik GmbH projekt realizovala v rekordním čase

Letiště Leipzig/Halle je považováno za nejmodernější dopravní uzel ve středním Německu. V průběhu posledních let svoji infrastrukturu důsledně přizpůsobovalo rostoucímu počtu pasažérů. Další stadium výstavby bylo nyní završeno začleněním letištního nádraží do sítě dálkové přepravy Německých drah. Hlavní terminál nabízí cestujícím nejen komfortní příjezd, ale také přímý přístup do prostoru pro check-in na druhém patře.

Společnost OBO Projekt- und Systemtechnik byla pověřena dostavbou nákupní pasáže a prostoru pro check-in. Během co nejkratší doby bylo nutné zajistit a namontovat velké množství instalačního materiálu. Uplatnění zde nalezly kabelové žlaby RKS a MKS v různých provedeních a rozměrech. Mimoto byly nainstalovány kabelové žebříky se všemi příslušnými montážními systémy a systémy pro zachování funkčnosti. Stavební projekt byl dokončen v rekordním čase pouhých jedenadvaceti měsíců.