close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Reference

Letiště Mnichov

  • Gallery Flughafen München
Systémy OBO pro rozsáhlý projekt mnichovského letiště

Otevřením nového terminálu č. 2 na mnichovském letišti 29. června byl dokončen rozsáhlý projekt, jenž se z hlediska firmy OBO BETTERMANN vyznačuje působivými parametry: nainstalováno bylo přes sedm tisíc metrů podlahových kanálů a 1,5 tisíce podlahových připojovacích krabic. K tomu bylo zapotřebí kolem tisícovky přístrojových jednotek vyrobených na zakázku podle požadavků mramorových podlah.

V kancelářských prostorách bylo nainstalováno přes 1300 přístrojových jednotek a více než dva tisíce předem zapojených přístrojových vložek. Firma OBO byla schopna rychle realizovat a v termínu dodat mnoho speciálních řešení, jako jsou počítačové krabice a kanály uložené v mazanině.

Navzdory extrémně těsnému harmonogramu dorazily díky propracovaným logistickým procesům firmy OBO všechny potřebné části systému a příslušenství včas na místo. Za splnění tohoto úkolu se jí od stavebníka i zúčastněných řemeslníků dostalo velké chvály.