close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Energetika, zásobování energií a likvidace odpadu

Lištové systémy

Lištové systémy

Flexibilní, rychlé a efektivní
Díky vysoké nosnosti jsou montážní systémy a systémy profilových lišt OBO nezbytnou součástí mnoha elektroinstalací. V kombinaci s montážním příslušenstvím umožňují zhotovit různé nosné konstrukce, a to jak v interiéru, tak ve venkovním prostoru. Délku lišt ze systému OBO lze přizpůsobit individuálním požadavkům. Systém zajišťuje snadnou a rychlou montáž bez nutnosti jakéhokoli svařování a vrtání.

Jednoduché a dvojité provedení
Profilové a montážní lišty MS21 a MS41 jsou k dispozici v jednoduchém a dvojitém provedení. Nabízíme je v rozmanitých variantách: děrované a neděrované, v podobě zahnutých lišt a se šířkou výřezu od 7,5 do 22 milimetrů. Dodací program OBO zahrnuje žárově zinkované lišty a lišty zinkované Sendzimirovou metodou a také lišty z ušlechtilé oceli.

Rozsáhlé příslušenství
Program profilových a montážních lišt optimálně doplňuje praktické příslušenství. Patří k němu různé spojovací díly a příchytky i šrouby a matice optimálně přizpůsobené potřebám systému. Rozsáhlý sortiment příslušenství rozšiřuje možnosti použití systémů lišt OBO a osvědčuje se i za nejnáročnějších okolních podmínek.