close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Reference

Nákupní středisko Arena Centar Záhřeb

  • Gallery Einkaufszentrum Arena Centar
Společnost OBO dodala systémy ochrany před bleskem a podlahového napájení

Záhřebské nákupní středisko Arena Centar hostí pod jednou střechou obchody, zábavní zařízení i různé způsoby sportovního vyžití. Návštěvníci si v něm díky tomu užijí nakupování způsobem, který je v tomto regionu unikátem. Podlahové systémy OBO podporují hladký provoz prostřednictvím flexibilního a vizuálně nenápadného napájení. Na ochranu nákupního střediska před škodami v důsledku úderu blesku a přepětí byly instalovány systémy ochrany před bleskem OBO.

Nákupní středisko Arena Centar Záhřeb v ceně 350 milionů eur se nachází v jihozápadní části hlavního města Chorvatska v bezprostřední blízkosti sportovní haly Arena. Výstavbu obrovského nákupního střediska umožnily mimo jiné největší přímé investice ze zahraničí, jaké kdo v jihovýchodní Evropě realizoval od začátku globální finanční krize. Slavnostní otevření střediska Arena Centar 5. října 2010 si vyžádalo přes 12 měsíců každodenní práce více než 7,5 tisíce stavebních dělníků.

Dnes v nákupním středisku Arena Centar pracuje přes 2,5 tisíce lidí. Na ploše 60 tisíc metrů čtverečních nabízí zboží a služby přes 220 prodejen, mimo jiné hypermarket Interspar s prodejní plochou 10 tisíc metrů čtverečních. Nabídku završuje multiplex s desítkou kinosálů a bowlingové centrum s 24 drahami. Na nákupních plochách zajišťují nenápadné a flexibilní napájení podlahové systémy OBO, které rozšiřují možnosti uspořádání a využívání prodejen. Systém ochrany před bleskem OBO zaručuje bezpečné nakupování i za bouřky a chrání nákupní středisko před škodami v důsledku úderu blesku a přepětí.