close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Reference

Serdika Center Sofia

  • Gallery Serdika Center Sofia
  • Gallery Serdika Center Sofia
  • Gallery Serdika Center Sofia
Působivé středisko „Serdika Center Sofia“ nastavuje vyšší laťku mezi komerčními a administrativními budovami v Bulharsku

Sofijské Serdika Center se s prodejní plochou přes 50 tisíc metrů čtverečních a 210 prémiovými obchody na třech podlažích řadí mezi největší nákupní střediska v Bulharsku.

Obchody s domácími potřebami a spotřební elektronikou, několik velkých obchodů s oděvy, velký obchod se sportovními potřebami a řada butiků nabízí bohatý sortiment výrobků. V nákupním středisku Serdika Center představilo vůbec poprvé v regionu své značky mnoho mezinárodně renomovaných společností. Kancelářský komplex kategorie „A“ navíc na ploše 35 tisíc metrů čtverečních nabízí vynikající podmínky pro úspěšné podnikání. V gastronomické části podává mezinárodní a domácí kuchyni několik restaurací a kaváren – dokonalé místo pro setkávání, relaxaci a zábavu.

V kombinaci s více než 1 700 parkovacími stáními středisko nabízí rozmanité možnosti, z nichž si vybere skutečně každý. Velkolepé místo pro setkávání, práci, nakupování i stravování.

Výstavba střediska Serdika Center byla zahájena oficiálním otevřením staveniště v říjnu 2008 pod vedením společnosti ECE Project Management Bulgaria Ltd. Společnost OBO Bettermann byla vybrána jako hlavní dodavatel elektroinstalačního materiálu, neboť disponuje bohatými zkušenostmi s podobnými projekty a nabízí rozsáhlé portfolio certifikovaných výrobků a řešení.

Kvůli požadavkům na bezpečnost bylo nezbytné se intenzivně zabývat řešením požární ochrany. V budově této velikosti se zachování funkčnosti v případě požáru řadí mezi ústřední bezpečnostní hlediska. Jako jeden z předních a nejinovativnějších výrobců systémů pro zachování funkčnosti E30/E90 dodala společnost OBO nejen certifikované výrobky na ochranu v případě požáru, ale zároveň poskytovala podporu při projektování a konstrukci.

Dlouholeté zkušenosti a velký počet vysoce kvalitních a certifikovaných produktů a řešení umožňují společnosti OBO dokonale splnit očekávání investora. Pro všechny potřebné instalace jsme našli ideální řešení – ve shodě s evropskými standardy a normami.

Středisko Serdika Center bylo oficiálně otevřeno 16. března 2010.

Které divize společnosti OBO přispěly ke včasnému a efektivnímu dokončení projektu, uvádí následující seznam:

  • KTS – kabelový nosný systém RKSM: otestovaný a spolehlivý systém se snadnou montáží
  • TBS – izolovaná ochrana ventilačních a klimatizačních zařízení před bleskem prostřednictvím izolačních tyčí OBO typu 101, ochrana ploché střechy před bleskem pomocí kruhových vodičů OBO z hliníku a jímacích tyčí. Celkový chráněný prostor: asi 35 tisíc m2
  • VBS – kovové trubky a svorky
  • UFS – přístrojové jednotky GESR 7 v kancelářských prostorách, GESRN2 USB v nákupním středisku, systém kanálů zalitých mazaninou v hlavní kanceláři administrativy
  • LFS – instalační kanály Rapid 45 v hlavní kanceláři administrativy
  • EGS – připojovací krabice Modul 45 k instalaci do výrobků OBO UFS a LFS
  • BSS – kabelový nosný systém RKSM, kovové trubky s příchytkami a OBO GRIP jako systém pro zachování funkčnosti E30/E90; FPS – přepážka z prefabrikovaných desek