close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Reference

Sportovní hala Arena Záhřeb

  • Gallery Arena Sporthalle Zagreb
Flexibilní napájení pomocí podlahových systémů OBO

Sportovní hala Arena Záhřeb se díky působivému designu a impozantnímu vzhledu stala architektonickým symbolem města Záhřebu. Pomocí podlahových systémů OBO OKA byla v podlaze záhřebské arény zhotovena hustá a skrytá síť prvků pro ukládání vedení. Napájení v Aréně tak lze flexibilně přizpůsobit aktuálním požadavkům pořádaných akcí.

Sportovní hala Arena Záhřeb byla v západní části hlavního města Chorvatska vystavěna v období od července 2007 do prosince 2009 u příležitosti Mistrovství světa v házené mužů 2009.

Sportovní hala Arena Záhřeb přišla na 250 milionů eur, nabízí 15 200 míst k sezení a splňuje veškerá národní a mezinárodní kritéria pro organizování hromadných akcí. V závislosti na druhu akce (například při koncertech) je možné kapacitu rozšířit až na 22 tisíc míst. Díky zvláštní architektuře umožňuje sportovní hala Arena mimořádně mnohostranné využití. Je vhodná nejen pro široké spektrum sportovní akcí, ale i pro obchodní a zábavní akce, jako jsou koncerty, výstavy a kongresy. Sportovní hala Arena navíc obsahuje několik restaurací, prostory využívané k podnikatelským a komerčním účelům i malou tréninkovou halu.

Důležitým prvkem, bez kterého by obrovská mnohostrannost sportovní haly Arena vůbec nebyla myslitelná, je možnost přizpůsobit vedení uložená v hale jednotlivým akcím. Za tímto účelem byla pomocí systému OBO OKA-B zhotovena hustá síť prvků pro ukládání vedení skrytých v mazanině. Na rozlehlých plochách Areny byly použity kabelové trasy OKA-B vybavené příslušnými podlahovými krabicemi OBO. Tento systém umožňuje flexibilní přístup k napájecím, datovým a telekomunikačním sítím. Byly tak vytvořeny ideální podmínky, které dovolují reagovat na rozličné požadavky, které neustále se měnící akce kladou na napájení.