close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Mobilita

Systémy ukládání vedení

Řešení pro kancelářská pracoviště

Flexibilní řešení pro administrativní prostory
Pracovní procesy v administrativních prostorách letišť a nádraží jsou úzce vázány na elektrotechniku. Systémy OBO zaručují napájení, které je jejich nezbytným předpokladem. Dokážou vést energii podlahami, stropem i stěnami. Z flexibility našich systémů profitují zejména interiéry s náročnou architekturou – naše výrobky se dokonale přizpůsobí jakémukoli úkolu a uspořádání místnosti.

Kanály pro vestavbu přístrojů
Při vedení elektrické energie a dat v nástěnných kanálech pro vestavbu přístrojů vás v kanceláři nebudou rušit žádné kabely. Kanály namontované v pohodlné výšce umožňují rychlý přístup k zásuvkám a prvkům datové techniky. Kanály pro vestavbu přístrojů OBO jsou součástí rozsáhlého a uceleného systému. Okouzlí vás rozmanitostí součástí, snadným kombinováním a inteligentními detaily.

Instalační sloupy
Instalační sloupy OBO se technicky i vizuálně řadí mezi špičkové napájecí komponenty pro kanceláře. Do štíhlých ocelových nebo hliníkových sloupů, které sahají od podlahy až po strop, lze elektrickou energii a data přivést prostřednictvím připojovacích bodů (tzv. consolidation points) v prostoru mezistropů; sloupy lze také umístit na libovolné místo. U podlahových sloupů se připojení provádí přednostně z dvojité nebo duté podlahy.