close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Podlahové systémy

Zvuková výplň pro broušené mazaniny a terrazzo

Snadná realizace trendů v podlahových krytinách

Broušená mazanina, mazanina ponechaná v přirozeném stavu nebo imitace terrazza – povrchově dokončené mazaniny jsou trendem moderní architektury. Kromě rozmanitých designových možností oceňují stavebníci a architekti na těchto podlahových krytinách také hospodárnost. Povrchově dokončené mazaniny lze používat ke zhotovení podlah jak v obytných budovách, tak v komerčních prostorách.

Společnost OBO Bettermann nabízí nové řešení pro speciální procesy zpracování mazaninové vrstvy: těleso s bedněním, které umožňuje kazety z ušlechtilé oceli do podlahy namontovat tak, aby s ní lícovaly a nevznikly spáry.

Bednění se volně položí na podlahové krabice s montážním víkem a uzavře volný prostor mezi krabicí a kazetovým rámem. Boční stěna tělesa s bedněním je přizpůsobena zpracování pohledové mazaniny, díky čemuž lze nad podlahovou krabicí použít nezmenšenou tloušťku mazaniny. Hliníkové ochranné víko, které v rovině uzavírá kazetu z ušlechtilé oceli, lze přebrousit společně s mazaninovou plochou.

Nová tělesa s bedněním pozvednou kvalitu mazaninových podlah s moderní elektroinstalací do netušených výšin. Kazety z ušlechtilé oceli nabízejí instalační prostor až pro 12 zásuvek nebo rozmanité datové a multimediální přípojky z řady zásuvek OBO Modul 45.