close

Je možné, že se nacházíte na chybné internetové prezentaci společnosti OBO Bettermann. Můžete přejít na stránky určené pro tyto státy:

Podlahové systémy

Podlahové zásuvky UDHome

Podlahové zásuvky pro designově dokonalé napájení elektrickým proudem a datové rozvody.
Podlahové zásuvky typu UDHome svým decentním a kvalitním designem dokonalé rozvíjejí stávající řešení

Jednoduše krásné.
V nainstalovaném stavu se viditelné prvky redukují na čistou ušlechtilou ocel nebo masivní mosaz.

Praktické nade vše.
Nejjednodušší objednávání a osazování, možnost libovolného umístění v prostoru, snadno přístupná výšková nivelace – seznam praktických detailů podlahových zásuvek UDHome není zrovna krátký. Díky tomu je velice snadné dosáhnout dokonalých výsledků.

Ve znamení kvality.
Díky kvalitním materiálům s velkoryse dimenzovanou tloušťkou jsou podlahové zásuvky UDHome dokonale připraveny na všechny požadavky každodenního provozu.

Malé, ale šikovné: podlahové zásuvky UDHome2

Napájení a přívod dat v dokonalém balení.

1 / Rozmanitá paleta variant
Podlahové zásuvky UDHome2 jsou k dispozici ve třech provedeních: s tubusem, s krytem z ušlechtilé oceli a s vybráním pro podlahovou krytinu. Varianta s tubusem je vhodná pro duté a mazaninové podlahy s mokrou údržbou.

2 / Vestavba přístrojů
Součástí dodávky podlahové zásuvky UDHome2 je dvojitá zásuvka s ochranným kontaktem. Pomocí odpovídajících montážních nosičů lze nainstalovat až dvě modulární datové zásuvky.

3 / Napojení
Osm vylamovacích zaváděcích otvorů (M25) umožňuje flexibilní napojení podlahové zásuvky UDHome2 pomocí trubek.

4 / Nivelace
Vrchní díl lze na horní hranu podlahové krytiny nastavit pomocí čtyř nivelačních podpěr. V případě vyšších podlahových nástaveb je možno namontovat díl pro zvětšení výšky, který rozsah nivelace zvětšuje o dalších 10–60 milimetrů.

Masivní purismus: podlahové zásuvky UDHome4

Podlahové zásuvky UDHome4 dodáváme buď v provedení z ušlechtilé oceli, nebo v mosazném provedení.

Rozmanitá paleta variant
Podlahovou zásuvku UDHome4 dodáváme buď v provedení z ušlechtilé oceli, nebo v mosazném provedení.

1 / Design
Designově zdařilá kompletní jednotka UDHome 4 se dokonale přizpůsobí propracované architektuře prostoru. Vidět je z ní jen krásná kovová hrana a šňůrový vývod z masivní ušlechtilé oceli nebo mosazi.

2 / Vestavba přístrojů
Podlahové zásuvky UDHome4 lze flexibilně osadit čtyřmi přístroji s nosným kroužkem nebo šesti instalačními přístroji Modul 45 ze sortimentu napájecí, datové a multimediální techniky.

3 / Nivelace
Vrchní díl lze na horní hranu podlahové krytiny nastavit pomocí čtyř nivelačních podpěr. V případě vyšších podlahových nástaveb je možno namontovat díl pro zvětšení výšky.